Rojava Film Komun’una hoş geldiniz!


Rojavada uzun metraj,kısa yada belgefilm mi yapmak istiyorsunuz o zaman doğru adrestesiniz.


Bizi daha iyi tanımak mı istiyorsunuz o zaman sizden ricamız (link) basın açıklamamızı okumanızı öneririz. Orada kuruluş nedenimizi ve amaçlarımızı göreceksiniz. Daha fazla bilgi almak içinde orada (link) göreceksiniz. Burada tarihimizi ve şuana kadarki çalışmalarımız hakkında bilgi alabileceksiniz. Yine orada (link) projelerimizi göreceksiniz.
Eğer bitirilmiş çalışmalarımızı görmek isterseniz orada (link) çektiğimiz filmleri yine (link) bakarak bazı fotoğrafları göreceksiniz.
Eğer sizde uzun metraj film,kısa film yada belgefilm çekmek istiyorsanız. Size sorulacak bazı sorulara cevaplar vermenizi isteyeceğiz.  Sizde aynı zamanda buradaki koşullardan ve imkânlardan haberdar olabileceksiniz. Bunun için her şey (link) açık bir şekilde belirtilmiştir.
Şayet basının bizim hakkımızda neler söylediğini bilmek isterseniz (link) orada basının bize dair görüşlerini göreceksiniz. Kürdistanda yine özelde Rojava ‘ya dair neler olup bittiğini öğrenmek isterseniz burada (link) göreceksiniz ki bu linkler aracılığıyla takip edebilirsiniz. Şayet eğer yazı yazmak isterseniz (link) burada tüm referanslarımızı görebileceksiniz. Daha fazla bilgi için ve sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz (link) burada sizde ‘bilgilendirme  mesajı’na katılabilir ve bizden haberdar olabilirsiniz.